SINAV İNGİLİZCESİ PROGRAMLARI

YDS/YÖKDİL/TIP DİL/ IELTS/ TOEFL/ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK ATLAMA/ Cambridge English Exams
Proficiency (CPE), Advanced (CAE), First (FCE), Preliminary (PET) and Key (KET)

PROGRAMLARIN AMACI

-Katılımcılara, İNGİLİZCE SINAVLARININ gerektirdiği gramer bilgisini öğretmek,

-Kelime hazinelerini gerekli seviyeye getirmek,

-Katılımcıların sınavda kullanılan soru tipleri ile çalışmalarını sağlamak ve soruları mümkün olan en kısa süre içinde yanıtlayabilmeleri için gerekli yaklaşımları tanıtmak,

-Katılımcıların dikkatini soruları çözerken yapmış oldukları hatalar konusuna da çekerek bu hataların bertaraf edilmesini sağlamaktır.

-Hazırlık atlama sınavı, öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçerek, geçer puan alan öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan üniversite eğitimlerine başlamalarını sağlamak için yapılan sınavların tümüdür. Hazırlık atlama sınavında muafiyet elde etmenizi amaçlayan kurumumuz, bu alanda birbirinden donanımlı, modern eğitim yöntemlerini kullanarak sunduğu hazırlık atlama programı ve Üniversitenizin Hazırlık Atlama sınavı sistemine hâkim eğitim kadrosu ile sizleri hazırlık atlama sorularına ve başarıya hazırlıyoruz.

PROGRAMLARIN İÇERİĞİ

Sınav için gerekli olan bilgisinin kazandırılması üzerine hazırlanmış materyaller kullanılacaktır.  Bu materyaller sınava yönelik olarak hazırlanmış soruları ve gerçek sınav sorularını kapsayacaktır.

     -Soruların çözümünde öğrenciler aktif olarak yer alacaktır.

     -Belirli dönemlerde deneme sınavları yapılacaktır.

Gramer, kelime bilgisi ve okuduğunu anlama, konuşma ve dinlediğini anlama becerisinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar başlangıçtan sınavın yapılacağı haftaya kadar yoğun bir şekilde devam edecektir.

sınav ingilizcesi