İngilizce öğrenmeyi dert etmeyin!

Birlikte başarabiliriz…

ingilizce öğren

Neden ?

Bunca yıldır ne istediysen yaptın! Peki İngilizce neden olmadı?

Bir düşünsene! Bu zamana kadar ne öğrenmek istediysen öğrendin. Ya da bu zamana kadar neler öğrendin neler de diyebiliriz. Peki sence İngilizce neden olmadı ? Okul hayatı,ardından hemen hemen herkesin bir kursa gidip denemişliği vardır değil mi ? Zor olsa,imkansız olsa çevrende konuşanların sayısı her geçen gün artmazdı değil mi ?  Peki o zaman neden ?

Eğitim sisteminin kötü olması yüzünden
63%
İlgi duymadığım için yeterince ilgilenmedim
28%
Diğer sebepler
9%

İngilizce öğrenmek isterken

Bu zamana kadar yaptığımız yanlışlar!

Yeterince Önemsememek

Hepimiz ilk karşılaştığımızda nasıl olsa diğer dersler gibi olacak diyerek pek önemsemedik aslında. Nasıl olsa öğreniriz daha çok erken dedik belki de...

Hatalı Tercihler

Sadece dil eğitimleri için değil, hayat boyu tüm eğitim aktivitelerinde kıyaslamayı yaparken maddi koşulları gerekenden fazla önemsiyoruz. Daha uygun bir ücretle bir kurs bulmayı umarken, aslında yanlış yaptığımızı görmüyoruz.

Marka Merakımız

Toplum olarak markaya olan güvenimiz maalesef bazen hata yapmamıza sebep oluyor. Aslında unutulmaması gereken eğitimi kurumdan değil sınıfa gelen eğitmenden aldığımızdır. Bu nedenle asıl olanın eğitmen olduğunu unutmamalıyız.

Çabuk Pes Etmek

Bazen bir nedenden ötürü istekli bir şekilde karar alarak başladığımız öğrenme isteğinden hemen sonuç bekleyerek ve bu sonucu alamayarak vazgeçiyoruz.

Programsız Çalışmak

Çalışmaya başlarken programsız çalışarak zaman kaybediyoruz. Oysa programlı bir şekilde ve profesyonel destek alarak zamanı daha verimli kullanmak mümkün. Böylece daha kısa bir sürede daha fazla yol alabiliriz. Unutmayın !

Çevremizin Etkileri

Çevremizin yabancı dile bakış açısı ve yaptığı yorumların etkisinde kalarak kararlarımızı gözden geçirmemiz. İnsanların yaparsın demesiyle başlamak ne kadar hata ise yapamazsın demesi ile bırakmakta o kadar hatalı bir davranış.

Akademimizde Yapabilecekleriniz!

Kurslarımız

All

Bizimle iletişime geçmek isterseniz

İletişim Formu

Adres

Atatürk Bulvarı No:88/16 Kat:8 Kızılay Çankaya/ANKARA

Telefon

0553 891 90 91

Email

info@eskudaakademi.com